art directoriesphotography templates


Zakład Fotograficzny AMAR

Plac Kościuszki 2 (Różowa Kamienica)

32-020 Wieliczka

tel: 12 278 27 94

foto@amar.com.pl

godziny otwarcia:

pon - pt 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 13:30

Filia w Proszowicach

ul.3 Maja 50

32-100 Proszowice

godziny otwarcia:

pon - pt 9:00 - 16:30

sobota 9:00 - 13:30


 


FOTOGRAFIA

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją. Posiadane umiejętności oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym sprzętem marki Canon, gwarantują udane zdjęcia od strony technicznej, ale nie tylko. Staramy się aby zdjęcia oddawały nastrój i emocje obecne w tym wspaniałym dniu, tak aby po latach przy oglądaniu albumu ślubnego można było przeżyć je ponownie. 
Każdy Ślub traktujemy jako indywidualne i niepowtarzalne wydarzenie. Dlatego otrzymujecie zdjęcia tylko najwyższej jakości, poddane wcześniej stosownej obróbce graficznej. Posiadamy własne Laboratorium Fotograficzne, gdzie wykonujemy odbitki z Waszego Ślubu. Dlatego mamy bezpośredni wpływ na Wasze zdjęcia od początku do końca. 

FILMOWANIEŚwiadczymy usługi wideofilmowania za pomocą najnowocześniejszych kamer w rozdzielczości FULL HD firm Sony oraz Canon. Stosujemy profesjonalne systemy stabilizacji obrazu, dzięki czemu komfort oglądania naszych filmów jest niezwykle wysoki.  Uczestniczymy w branżowych szkoleniach i warsztatach co pozwala nam na bieżąco wprowadzać nowości zarówno technologiczne jak i nadążać za zmieniającymi się trendami. Montaż filmów prowadzony jest w oparciu o indywidualne życzenie Klientów  dzięki czemu każdy materiał filmowy jest niepowtarzalny.