art directoriesphotography templates


Obsługa fotograficzna - zdjęcia z przygotowań i błogosławin u Pani Młodej, uroczystości kościelnej, imprezy oraz zdjęcia w plenerze. Zakończenie pracy fotografa o godz. 1:00
100 fotografii w klasycznym albumie ślubnym z pergaminem dodatkowo pozostałe wykonane zdjęcia w formie cyfrowej na DVD. Płyta DVD z indywidualnym nadrukiem oraz personalizowaną okładką. (3 kpl.)

Cena za obsługę foto (bez albumu)  -               1 700 zł                                 
Cena za usługę wraz z albumem i zdjęciami  -  1 990 zł

Wideofilmowanie -  materiał filmowy z przygotowań i błogosławin u Pani Młodej,
uroczystości kościelnej, zabawy weselnej i sesji plenerowej.  Na płycie dwa teledyski
oraz  materiał całościowy. Czas filmu ok. 3 godz. Płyta DVD z indywidualnym nadrukiem
oraz personalizowaną okładką. (3 kpl.)
Zakończenie pracy kamerzysty o godz. 1:00
                                                                 Cena za usługę wraz z 3 kpl. płyt DVD  -  1 700 zł


OFERTA 2017: PAKIET FOTO-VIDEO już od 2 500zł
reportaż wykonywany przez dwie osoby (fotograf+kamerzysta)
w pakiecie obsługa foto oraz wideo
wersja HD na BluRay tylko + 200 zł
Opcja z albumem oraz  wersją HD - 2 850 zł


SAMOCHÓD DO ŚLUBU
- przy zamówieniu naszyc usług możesz wynająć do ślubu
komfortowy SUV Sportage w czarnym kolorze w cenie 400 zł (zamiast 800 zł).
Może być to  samochów dla Państwa Młodych, Drużbów, Starostów lub Rodziców.


FOTOGRAFIA

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją. Posiadane umiejętności oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym sprzętem marki Canon, gwarantują udane zdjęcia od strony technicznej, ale nie tylko. Staramy się aby zdjęcia oddawały nastrój i emocje obecne w tym wspaniałym dniu, tak aby po latach przy oglądaniu albumu ślubnego można było przeżyć je ponownie. 
Każdy Ślub traktujemy jako indywidualne i niepowtarzalne wydarzenie. Dlatego otrzymujecie zdjęcia tylko najwyższej jakości, poddane wcześniej stosownej obróbce graficznej. Posiadamy własne Laboratorium Fotograficzne, gdzie wykonujemy odbitki z Waszego Ślubu. Dlatego mamy bezpośredni wpływ na Wasze zdjęcia od początku do końca. 

FILMOWANIE


Świadczymy usługi wideofilmowania za pomocą najnowocześniejszych kamer w rozdzielczości FULL HD firm Sony oraz Canon. Stosujemy profesjonalne systemy stabilizacji obrazu, dzięki czemu komfort oglądania naszych filmów jest niezwykle wysoki.  Uczestniczymy w branżowych szkoleniach i warsztatach co pozwala nam na bieżąco wprowadzać nowości zarówno technologiczne jak i nadążać za zmieniającymi się trendami. Montaż filmów prowadzony jest w oparciu o indywidualne życzenie Klientów  dzięki czemu każdy materiał filmowy jest niepowtarzalny. Materiały w rozdzielczości Full HD otrzymujecie na płytavh Blu Ray lub na pendrivach. To Wy decydujecie, który nośnik jest dla Was bardziej optymalny.