art directoriesphotography templates


Prowadzimy kompleksową obsługę fotograficzną oraz wideofilmowania ślubów a także wszelkich innych uroczystości. np. chrzty, komunie, studniówki, imprezy firmowe.
 Wykonujemy
reportaże ślubne a także niepowtarzalne sesje plenerowe. Posiadamy uprawnienia konieczne do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych. Proponujemy niezwykle szeroki asortyment  stylowych albumów foto oraz fotoksiążek. Fotografujemy głównie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. W innych województwach po wcześniejszym ustaleniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz obejrzenia naszej galerii zdjęć ślubnych oraz oglądnięcia przykładowych albumów i fotoksiążek.
Warto zwrócić uwagę, że w zakładce Historie, pokazujemy wszystkie zdjęcia z danego
ślubu, które zostały umieszczone w albumie ślubnym. W odróżnieniu od innych firm, nie są to
tylko wybrane najlepsze fotografie z konkretnej uroczystości. DzIęki temu możecie w pełni
poznać nasz styl i technikę fotografowania.Proponujemy również oglądnięcie przykładowych klipów wideo.

FOTOGRAFIA

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją. Posiadane umiejętności oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym sprzętem marki Canon, gwarantują udane zdjęcia od strony technicznej, ale nie tylko. Staramy się aby zdjęcia oddawały nastrój i emocje obecne w tym wspaniałym dniu, tak aby po latach przy oglądaniu albumu ślubnego można było przeżyć je ponownie. 
Każdy Ślub traktujemy jako indywidualne i niepowtarzalne wydarzenie. Dlatego otrzymujecie zdjęcia tylko najwyższej jakości, poddane wcześniej stosownej obróbce graficznej. Posiadamy własne Laboratorium Fotograficzne, gdzie wykonujemy odbitki z Waszego Ślubu. Dlatego mamy bezpośredni wpływ na Wasze zdjęcia od początku do końca. 

FILMOWANIE


Świadczymy usługi wideofilmowania za pomocą najnowocześniejszych kamer w rozdzielczości FULL HD firm Sony oraz Canon. Stosujemy profesjonalne systemy stabilizacji obrazu, dzięki czemu komfort oglądania naszych filmów jest niezwykle wysoki.  Uczestniczymy w branżowych szkoleniach i warsztatach co pozwala nam na bieżąco wprowadzać nowości zarówno technologiczne jak i nadążać za zmieniającymi się trendami. Montaż filmów prowadzony jest w oparciu o indywidualne życzenie Klientów  dzięki czemu każdy materiał filmowy jest niepowtarzalny.